Наско атакува: Подрязват крилата на всеки, който съперничи на Лудогорец

Лудогорец. В предаването „Тази сутрин“ по „Би Ти Ви“ членът на Изпълкома на БФС заяви, че е видял три сериозни грешки на реферите само до 20-ата минута на мача.

„Вчера, нетипично за българската действителност, имаше феноменална атмосфера на стадион „Георги Аспарухов“. Имаше два отбора с амбиции. Постарах се, като се върна у дома, да гледам и повторенията по телевизията. До 20-ата минута има три безумни съдийски грешки. Игра с ръка на Анисе в наказателното поле на Левски, продължава да играе след това, опитва се да вкара гол. Задължително жълт картон. След три минути прави груб фаул – получава жълт картон. Контраатака на Левски, фаул на Дяков или срещу Гомес, или срещу Вутов, отново предупреждение само. След това Дяков получава резонния жълт картон и в 20-ата минута вече тази ситуация с Натанаел, която не трябва да се случва във футбола, защото има два удара в рамките на секунда. Удари с лакът и юмрук в лицето на Вутов, което от самолет се вижда, че е класически червен картон. Страничният съдия сигнализира, дава се жълт картон. Оттам нататък вече няма смисъл да се обсъжда следващите 60-70 минути какво се е случило и как е било съдийството“, заяви Сираков.